pana.dkOUTLET
Sæt med SS-hylder
Se flere billeder
Osculati

Sæt med SS-hylder

149,00 kr
Annonce Køb her
Fragt fra kun kr. 49Fragt fra kun kr. 49
60 dages returret60 dages returret
Sikker handel med SSLSikker handel med SSL

Beskrivelse

Osculati Sæt med SS-hylder. Kategori: Hængsler. Pris: 149.00 kr. Fremstillet af rustfrit stål, beregnet til kabineborde; model med to kroge og to krogstøtter; pressede dele, meget robuste. Køb hos Osculati.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Sæt med SS-hylder.

Hvad koster Sæt med SS-hylder?

Sæt med SS-hylder koster 149,00 kr.

Hvilket mærke står bag Sæt med SS-hylder?

Sæt med SS-hylder er fra mærket Osculati.

Hvad er EAN / Produktid for Sæt med SS-hylder?

EAN / Produktid for Sæt med SS-hylder er 407497.

Hvilken kategori tilhører Sæt med SS-hylder?

Sæt med SS-hylder findes i kategorien Hængsler.

Hvor kan jeg købe Sæt med SS-hylder?

Du kan købe Sæt med SS-hylder hos Osculati.

Du er måske interesseret i